Het team van Veiligheidsunie ondersteunt de verschillende bedrijven binnen het netwerk. Deze mensen adviseren en ondersteunen vanuit de backoffice, zodat de aangesloten bedrijven kunnen doen waar ze goed in zijn.

Johan de Vogel

johan@veiligheidsunie.nl
t 06 57 59 99 51

Michiel van der Est

michiel@veiligheidsunie.nl
t 06 28 50 71 69

Anne-Lieke Wagenaar

Michael Nijenhuis

michael@veiligheidsunie.nl
t 06 58 98 88 36

Leonie van der Est

leonie@veiligheidsunie.nl
t 06 53 35 67 90

Mike Jansen

mike@veiligheidsunie.nl
t 06 42 29 32 33

Rosalinde Vijfvinkel

Marlijn van Gerven

marlijn@veiligheidsunie.nl
t 06 12 74 63 60

Stefan Baan

stefan@veiligheidsunie.nl
t 06 16 41 84 75

Chimene de Penning

chimene@veiligheidsunie.nl
t 06 20 05 51 17

Rico van den Beemt

rico@veiligheidsunie.nl
t 06 13 32 46 16

Guusje Lombarts

guusje@veiligheidsunie.nl
t 06 14 46 90 47